KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2382032
nr 238 2032
Akvarell
på papper, sign. M. Romberg Tg. (Tangér) 1905 10x16
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 maj 2003
kl 18:30:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)